Şartlar & Koşullar

 

18 yaşından küçük kişiler medikalsistemler.com'dan alışveriş yapamazlar.

medikalsistemler.com'dan alışveriş yapmak için sisteme üye olma zorunluluğu yoktur. Çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz ve sonraki alışverişlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz. 

medikalsistemler.com'a üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

medikalsistemler.com'a 18 yaşından küçük olanlar üye olamazlar.

medikalsistemler.com'da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızca medikalsistemler.com'da geçerlidir.

medikalsistemler.com yayınlanan fiyatları, görselleri, özellikleri ve tüm diğer bilgileri önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

medikalsistemler.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. medikalsistemler.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

medikalsistemler.com'da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz. Bu sitede yer alan hiçbir materyal ve cihaz özelliklerini belirten kataloglar medikalsistemler.com’un izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz, tekrar üretilemez.

Havale/EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, ödemenin banka hesaplarımıza ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale/EFT siparişlerinde, 1 hafta içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen ürünlerin siparişleri medikalsistemler.com tarafından iptal edilir.

 
medikalsistemler.com satışa sunduğu tüm ürünlerin stoğunu tutmamaktadır, stokta bulunan ürünler medikalsistemler.com web sitemizde stok adı altında görülmektedir.


medikalsistemler.com yayında teknik nedenlerden dolayı (internet sevis sağlayıcıları, hosting vb.) oluşabilecek aksama veya kesintilerden sorumlu tutulamaz.

medikalsistemler.com web sitesini kullandığınızda, yukarıdaki hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş olursunuz.

 

 

Medipar Medikal Cihazlar San ve Tic Ltd.Şti © 2019
Powered By OpenCart-TR