Gizlilik İlkeleri

 

Gizlilik İlkeleri ve Politikası


medikalsistemler.com üye ve müşterilerinin e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamaz, satmaz, paylaşmaz ve kötüye kullanmaz.

medikalsistemler.com, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgileri haricindeki genel site kullanımı ve alışverişle ilgili bilgileri, medikalsistemler.com kendi sunduğu hizmetleri ziyaretçi hareketlerini izleyerek daha verimli ve etkin kılmak, müşterilerine daha özel ve daha etkin hizmet verebilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve iş ortakları ile paylaşmak isteyebilir. 

Cevaplanması üyenin isteğine bağlı olan anket sorularına verilen yanıtlar da yukarıdaki iş prensipleri çerçevesinde kullanılmaktadır. Bu tarz genel bilgiler üçüncü şahıs ve kurumlara, ancak genel istatistiksel değerlendirmelerin parçası olarak ve toplu olarak açıklanabilir. 
 

medikalsistemler.com’ da güvenliğiniz için verilen siparişlerin ödeme, fatura, teslimat adresi bilgilerinin kontrolünü gerçekleştiren bir birim bulunmaktadır.Bu nedenle, medikalsistemler.com'dan ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin müşteriye yollanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

 

Mail Order Kredi Kartı Bilgi Güvenliği

 

Kredi kartı Mail-Order yöntemi ile bize göndereceğiniz kimlik ve kredi kartı bilgileriniz, firmamız tarafından gizlilik prensibine göre saklanacaktır. Bu bilgiler olası banka ile oluşabilecek kredi kartından para çekim itirazlarına karşı, 60 gün süre ile bekletilip daha sonrasında imha edilmektedir.

Sipariş ettiğiniz ürünlerin bedeli karşılığında bize göndereceğiniz tarafınızdan onaylı mail-order formu bedeli dışında herhangi bir bedelin kartınızdan çekilmesi halinde, doğal olarak bankaya itiraz edebilir ve bu tutarın ödenmesini  engelleyebileceğiniz için herhangi bir risk oluşturmamaktadır. Mail-Order Formu üçüncü şahıslar tarafından görülmemesi için bu formun doldurulup faks çekilmesi gerekmektedir.

 

E-Posta Güvenliği

 

medikalsistemler.com müşteri hizmetleri’ne herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrenizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. medikalsistemler.com e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti etmez.

 

 

Medipar Medikal Cihazlar San ve Tic Ltd.Şti © 2019
Powered By OpenCart-TR